Hizmetlerimiz

Özel günlerinizi ve zamanlarınızı en iyi şekilde geçirmeniz için sizlere özel hizmetler sunuyoruz. Sizede sadece anı yaşamak kalıyor.

Herşey Size Özel

Yemekli, yemeksiz düğün, sünnet, nişan, özel toplantılarda en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Özel toplantılarınızda profesyonel sunumlar ve hayatınızı kolaylaştıran hizmetler ile memnuniyetinize değer veriyoruz. Sevdiklerinizle mutlu gününüzü paylaşmak istediğinizde hizmetlerimiz ile size özel olduğunuzu hissettirmek için hazırız. Kuzey Yıldızı Düğün Salonu - düğün
DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

Hayatınızın en önemli gününde profesyonel ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Tüm detaylar ile ekibimiz ilgilenirken size de düğünün tadını çıkarmak kalıyor.

NİŞAN ORGANİZASYONLARI

NİŞAN ORGANİZASYONLARI

Evliliğe giden en önemli adımlardan biri olan nişan törenlerinizi hayalinizdeki gibi organize ediyoruz. Siz ve sevdiklerinize mutlu dakikalar kalıyor.

KINA ORGANİZASYONLARI

KINA ORGANİZASYONLARI

Kına geceleri her genç kızın çok eğlendiği ve düğün seramonileri içinde en coşkulu geçen kutlamalardır. Bizler bu geceyi samimi, güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile unutulmaz kılıyoruz.

SÜNNET ORGANİZASYONLARI

SÜNNET ORGANİZASYONLARI

Toplumumuzda apayrı bir yeri olan sünnet düğünleri, her erkek çocuğunun biraz korkarak biraz heyecanla, anne ve babaların ise gururla beklediği özel bir gündür.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? İletişime geçmek için tıklayınız..